Otevřený Krajský přebor v Bleskovém šachu 2018

 

 Přeborníkem Zlínského kraje v bleskovém šachu pro rok 2018

se stal FM Fera Vrána ze Starého Města 9/13, na druhém místě skončil Petr Koutný z Vlčnova 8,5/13 a

třetí místo obsadil  IM Pavel Zpěvák  8/13.

Celkovým vítězem se stal Jakub Roubalík z ŠK DURAS BVK Brno 

Konečné pořadí po 13 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12 Roubalík JakubCZE2348ŠK Duras BVK10,096,5103,076,50
27 Kičmer PetrCZE2211Baník Havířov9,597,5103,074,00
33IMSosna JanCZE2347ŠK Slavoj Poruba9,595,5101,071,00
48FMVrána FrantišekCZE2193ŠK Staré Město9,095,0100,568,25
59 Koutný PetrCZE2166TJ Vlčnov8,595,598,060,25
616 Didi JanCZE1980TJ Ostrava8,594,099,561,25
71IMZpěvák PavelCZE2402ŠO Kunovice8,099,0104,560,25
85IMBabula MilanCZE2258TJ Vlčnov8,098,0103,559,00
96 Vybíral ZdeněkCZE2239QCC České Budějovice7,591,598,054,25
1013 Kaminský RudolfCZE2004TJ Slovan Havířov7,589,094,550,00
1112 Bosák JanCZE2068Zbrojovka Vsetín7,588,594,051,25
1211 Zpěváková JanaCZE2079ŠK Staré Město7,586,592,053,00
1314 Chmelař ZdeněkCZE1997ŠK Zlín-Malenovice, z.s.7,581,086,548,00
1421 Valenčík JozefCZE1896TJ Slovan Havířov7,091,093,543,50
1517 Beneš MiroslavCZE1942Slavia Kroměříž7,087,090,543,50
1619 Staněk StanislavCZE1939Jezdci Jundrov7,081,584,043,75
1727 Hronek MartinCZE1787ŠK Zlín, z.s.7,079,582,039,00
1825 Závodný JaroslavCZE1824Zbrojovka Vsetín7,079,581,039,50
1918 Vránová ZdeňkaCZE1940ŠK Staré Město7,078,079,536,50
204FMMudrák JosefCZE2265Slavia Kroměříž6,592,598,545,75
2123 Kovařík MatyášCZE1840Zbrojovka Vsetín6,590,095,543,25
2210 Kapusta PetrCZE2130Slavia Kroměříž6,583,088,543,00
2332 Valenta JosefCZE1588ŠK Rajnochovice6,562,063,528,50
2415 Vacek AntonínCZE1987TJ Ostrava6,080,081,532,25
2522 Růčka PetrCZE1883TJ Sokol Valašská Bystřice6,079,583,034,50
2635 Klíma TomášCZE1364TJ Sokol Valašská Bystřice6,078,580,035,00
2729 Kincl DobromirCZE1703TJ Sokol Skalička z.s.6,077,580,035,00
2833 Pikna AntonínCZE1529Bystřice p/H6,076,579,032,50
2937 Choporov DmitroUKR1000Ukrajina6,075,077,534,00
3024 Sušeň JaroslavCZE1829TJ Sokol Valašská Bystřice6,071,073,532,00
3128 Pecl JaroslavCZE1763Bystřice p/H6,069,571,029,50
3226 Hapka TomášCZE1808ŠK Rajnochovice6,069,070,530,00
3330 Tkadleček PetrCZE1702TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek6,067,569,028,25
3420 Uhlíř JiříCZE1924ŠK Rajnochovice6,064,567,031,00
3531 Myška DušanCZE1675Bystřice p/H5,562,564,021,00
3636 Dvořáček MatyášCZE1200Sokol Postoupky4,063,565,014,50
3739 Švédová DenisaCZE1000ŠK Rajnochovice3,068,570,014,75
3838 Hildebrand JiříCZE1000ŠK Rajnochovice3,064,566,013,50
3934 Gankhuyag MunkhorgilCZE1508ŠK Rajnochovice2,064,567,011,00

Administrace
© copyright 2015 | Šachový klub Rajnochovice z.s | all rights reserved