Narozeninový bleskáč

 V roce 2014 jsme uspořádali v červnu bleskový turnaj u příležitosti kulatých narozenin p.Staňka a Uhlíře.

Turnaje se zůčastnilo 68 hráčů z celé Moravy a jeden hráč přijel až ze Slovenska.Turnaj se hrál na 15 kol a výhrál ho Jakub Roubalík ze Zlína, na druhém místě skončil MF David Holemář a třetí místo obsadil IM Jan Sosna.Celkové výsledky si je možnost prohlédnout na odkazu níže.Turnaj se nám vydařil a hráči odjížděli spokojeni s příslibem, že se k nám na další turnaj rádi vrátí.Turnaj nám rozhodoval pan Kovařík ze Vsetína a zapůjčil nám i šachový materiál, za což mu patří naše poděkování.

V roce 2016 bychom chtěli uspořadat další bleskový turnaj. Jiří Uhlíř

 Recenze od hráčů Slovanu Havířov

Rajnochovice

Oslava šachu v Rajnochovicích

S výrazným zpožděním se vracíme k šachovému turnaji v Rajnochovicích, který se odehrál 14. června a na který vyjela také trojice hráčů Slovanu Havířov. Vlakem z Vratimova se vydal Roman Červenka, Jozef Valenčík a Ruda Kaminský, který v Rajnochovicích hostuje a má tak k oddílu velmi blízko.
Celý turnaj byl skvěle zorganizován a vzhledem k tomu, že se jednalo o oslavu narozenin dvou místních hráčů, tak všemu dohlížela v bufetu dostupná slivovice. Slivovici za 0,- Kč doplňovali další pochutiny za symbolické ceny a také fantastický guláš, jenž byl v ceně startovného.
Turnaj tedy výborný, výsledky horší - ale pro ty jsme do Rajnochovic rozhodně nejeli. Článek hlavního rozhodčího si můžete přečíst na stránkách Zlínského krajského šachového svazu zde.
Pro pořádek však přece jen přidáme také bodové zisky našich hráčů - v patnáctikolovém blicáku uhrál 7,5 bodů Ruda Kaminský, který celý turnaj odehrál na nejvyšších stolech. O půl bodu méně uhrál Jozef Valenčík a s blitz tempem 4 minuty + 2 sekundy za tah bojující Roman Červenka to nakonec dotáhl 5,5 bodů.

Výsledky turnaje: www.chess-results.com/tnr137045.aspx

 Fotogalerie: vskm.rajce.idnes.cz/Narozeninovy_turnaj_-_Rajnochovice_14.6.2014/
Administrace
© copyright 2015 | Šachový klub Rajnochovice z.s | all rights reserved