Zlínská krajská soutěž družstev 2017/18

 uvodni zpráva  1 2 3 4 5 6 7 8

 

 Los družstev pro všechna kola

 1. Kolo Datum kola 2017/10/15 Hodina 09:00

Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠKZ Vsetín C  EMKaD Holešov      3: 5
2  Ústí  Zubří       4: 4
3  Rajnochovice  Lužná       3: 5
4  Valašské Meziříří  Hošťálková B      1,5: 6,5
5  Vizovice  Brumov-Bylnice       5:3 
6  Valašská Bystřice B  Slavičín            5: 3
2. Kolo Datum kola 2017/11/05 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  EMKaD Holešov  Slavičín 2,5: 5,5
2  Brumov-Bylnice  Valašská Bystřice B 2,5: 5,5
3  Hošťálková B  Vizovice 6,5: 1,5
4  Lužná  Valašské Meziříří 3,5: 4,5
5  Zubří  Rajnochovice 5,5: 2,5
6  ŠKZ Vsetín C  Ústí 3,5: 5,5
3. Kolo Datum kola 2017/11/19 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Ústí  EMKaD Holešov : 
2  Rajnochovice  ŠKZ Vsetín C : 
3  Valašské Meziříří  Zubří : 
4  Vizovice  Lužná : 
5  Valašská Bystřice B  Hošťálková B : 
6  Slavičín  Brumov-Bylnice : 
4. Kolo Datum kola 2017/12/03 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  EMKaD Holešov  Brumov-Bylnice : 
2  Hošťálková B  Slavičín : 
3  Lužná  Valašská Bystřice B : 
4  Zubří  Vizovice : 
5  ŠKZ Vsetín C  Valašské Meziříří : 
6  Ústí  Rajnochovice : 
5. Kolo Datum kola 2017/12/17 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Rajnochovice  EMKaD Holešov : 
2  Valašské Meziříří  Ústí : 
3  Vizovice  ŠKZ Vsetín C : 
4  Valašská Bystřice B  Zubří : 
5  Slavičín  Lužná : 
6  Brumov-Bylnice  Hošťálková B : 
6. Kolo Datum kola 2018/01/14 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  EMKaD Holešov  Hošťálková B : 
2  Lužná  Brumov-Bylnice : 
3  Zubří  Slavičín : 
4  ŠKZ Vsetín C  Valašská Bystřice B : 
5  Ústí  Vizovice : 
6  Rajnochovice  Valašské Meziříří : 
7. Kolo Datum kola 2018/01/28 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Valašské Meziříří  EMKaD Holešov : 
2  Vizovice  Rajnochovice : 
3  Valašská Bystřice B  Ústí : 
4  Slavičín  ŠKZ Vsetín C : 
5  Brumov-Bylnice  Zubří : 
6  Hošťálková B  Lužná : 
8. Kolo Datum kola 2018/02/11 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  EMKaD Holešov  Lužná : 
2  Zubří  Hošťálková B : 
3  ŠKZ Vsetín C  Brumov-Bylnice : 
4  Ústí  Slavičín : 
5  Rajnochovice  Valašská Bystřice B : 
6  Valašské Meziříří  Vizovice : 
9. Kolo Datum kola 2018/02/25 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Vizovice  EMKaD Holešov : 
2  Valašská Bystřice B  Valašské Meziříří : 
3  Slavičín  Rajnochovice : 
4  Brumov-Bylnice  Ústí : 
5  Hošťálková B  ŠKZ Vsetín C : 
6  Lužná  Zubří : 
10. Kolo Datum kola 2018/03/18 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  EMKaD Holešov  Zubří : 
2  ŠKZ Vsetín C  Lužná : 
3  Ústí  Hošťálková B : 
4  Rajnochovice  Brumov-Bylnice : 
5  Valašské Meziříří  Slavičín : 
6  Vizovice  Valašská Bystřice B : 
11. Kolo Datum kola 2018/04/08 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Valašská Bystřice B  EMKaD Holešov : 
2  Slavičín  Vizovice : 
3  Brumov-Bylnice  Valašské Meziříří : 
4  Hošťálková B  Rajnochovice : 
5  Lužná  Ústí : 
6  Zubří  ŠKZ Vsetín C

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Administrace
© copyright 2015 | Šachový klub Rajnochovice z.s | all rights reserved